Boka en privat träning

I dessa Coronatider går klubbens kursverksamhet på sparlåga men våra duktiga instruktörer hjälper dig gärna med något specifikt. Instruktörerna besitter olika spetskompetenser inom vardagslydnad, tävlingslydnad, spår, sök, och NoseWork.
Mejla oss bara vad du specifikt vill ha hjälp med så plockar vi fram den bästa instruktören inom ditt område. Priset för en timme med privatinstruktör är 400 kronor och är ni två personer, totalt 600 kronor.
Mejla kurs@botkyrkabk.se och berätta lite om dig själv och din hund och vad du vill ha hjälp med. Ange ditt telefonnummer och vilka tider träningen passar dig, så kontaktar instruktören dig.

Lämna en kommentar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.