Nu är bokning av Nykvarns Hundhall tillgänglig.

Vi har även detta år bokat tider i Nykvarns hundhall. Tiderna är varannan söndag mellan 17.00 och 19.00 och man bokar per timme. Den första timmen är reserverad för lydnads- och bruksträning, medan den andra är öppen för alla. Cafeterian kan bokas separat för specialsöksträning och då bokas 2 timmar. Bokningarna görs via köp av plats på vår hemsida. Tillgängligt är 8 platser per tidsperiod. Bokningen för den 9 januari är nu tillgänglig, fler tider publiceras senare.

Här hittar du alla tillgängliga tider: https://www.botkyrkabk.se/produkt-kategori/lokalbokning/

Lämna en kommentar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.